Saturday, 13-07-2024

Способи оплати послуг

На даний момент існують такі способи оплати послуг компанії «Дикий Сад»::

  • за допомогою сервісу Приват24;
  • за допомогою Bass-терміналів ПриватБанку;
  • за допомогою мобільного додатку А-банку;
  • за допомогою платіжної системи Portmone;
  • за допомогою банківських карт VISA / Mastercard;
  • за допомогою терміналів EasyPay, City24;
  • за допомогою інтернет-карт;

Платіж за допомогою сервісу Приват24

«Приват24» - найпопулярніший Інтернет-банк України. Опис процесу оплати - в цій статті. Пряме посилання для швидкої оплати. Оплата можлива з карт будь-якого банку.

Платіж за допомогою Bass-терміналів ПриватБанку

ПриватБанк є одним з лідерів за кількістю платіжних терміналів, встановлених в нашому місті. Поповнити свій рахунок за допомогою такого терміналу зовсім не складно! Опис процесу оплати - в цій статті.

Платіж за допомогою мобільного додатку А-банку

Відкрийте мобільний додаток А-банку, виберіть Комуналка і Інтернет. Для створення шаблону платежів натисніть "+" і надалі дотримуйтесь вказівок на екрані.

Платіж за допомогою системи Portmone

За допомогою платіжної системи Portmone, Ви можете оплачувати послуги Інтернету і Colocation за допомогою банківської картки або Google Pay. Детальніше на сайті www.portmone.com.ua.
Пряме посилання на поповнення банківською картою.

Платіж за допомогою банківської карти

Тим, у кого оформлена платіжна карта VISA / Mastercard, буде зручно використовувати її для оплати. Як здійснити такий платіж описано на цій сторінці.

Платіж за допомогою системи EasyPay

За допомогою платіжної системи EasyPay, Ви можете оплачувати послуги Інтернету і Colocation як через широку термінальну мережу, так і за допомогою банківської картки. Карта терминалів easypay.
Пряме посилання на поповнення банківською картою.

Платіж за допомогою системи City24

За допомогою платіжної системи City24, Ви можете оплачувати послуги Інтернету і Colocation як через широку термінальну мережу, так і за допомогою банківської картки. Детальніше на сайті city-24.com.ua. Пряме посилання на поповнення банківською картою.

Оплата за допомогою інтернет-карт

За допомогою інтернет-карти можна внести гроші на Ваш рахунок в будь-який зручний для Вас час, просто перебуваючи біля комп'ютера. Придбати наші інтернет-карти Ви можете у приміщенні офісу компанії "Дикий Сад". Інструкцію з використання карт дивіться на нашому сайті.