вівторок, 21-09-2021

Способи оплати послуг

На даний момент існують такі способи оплати послуг компанії «Дикий Сад»::

  • готівковим платежем в офісі;
  • за допомогою Bass-терміналів ПриватБанку;
  • за допомогою сервісу Приват24;
  • за допомогою терміналів 24 Нонстоп, iBox, EasyPay;
  • за допомогою карти VISA / Mastercard;
  • за допомогою інтернет-карти;

Оплата готівковим платежем в офісі

Оплата послуг компанії «Дикий Сад» готівковим платежем здійснюється в касі офісу, розташованої за адресою: м. Миколаїв, пр Центральний, 52. Час роботи: 9:00 - 18:00, субота 10:00 - 16:00, неділя - вихідний. Також можна зробити оплату готівкою в касі філії, яка знаходиться: м. Миколаїв, вул. Московська, 11. Час роботи: 9:00 - 18:00, субота, неділя - вихідний.

Платіж за допомогою сервісу Приват24

«Приват24» - найпопулярніший Інтернет-банк України. Опис процесу оплати - в цій статті. Пряме посилання для швидкої оплати. Оплата можлива з карт будь-якого банку.

Платіж за допомогою Bass-терміналів ПриватБанку

ПриватБанк є одним з лідерів за кількістю платіжних терміналів, встановлених в нашому місті. Поповнити свій рахунок за допомогою такого терміналу зовсім не складно! Опис процесу оплати - в цій статті.

Оплата за допомогою терміналів 24 Нонстоп

Після недовгої паузи знову працюємо з мережею терміналів "24 Нонстоп". Швидке поповнення рахунку в зручному для Вас місці міста. Список терміналів дивіться тут.

Платіж за допомогою карти VISA / Mastercard

Тим, у кого оформлена платіжна карта VISA / Mastercard, буде зручно використовувати її для оплати. Як здійснити такий платіж описано на цій сторінці.

Оплата за допомогою терміналів iBox

Починаючи з 28.04.2014 ви можете оплатити послуги компанії "Дикий Сад" у найбільшій мережі платіжних терміналів України iBox. Оплата через термінали iBox - один з найшвидших і комфортних способів здійснення платежів. iBox - лідер ринку платіжних терміналів України. Більш 5850 терміналів iBox розташовані як в найбільших роздрібних і автозаправних мережах, так і в магазинах біля будинку в 200 містах України. Пряме посилання на поповнення.

Платіж за допомогою системи EasyPay

За допомогою платіжної системи EasyPay, Ви можете оплачувати послуги Інтернету і Colocation як через широку термінальну мережу, так і за допомогою банківської картки. Карта терминалів easypay. Пряме посилання на поповнення.

Платіж зі свого рахунку в LifeCell

Якщо Ви абонент компанії lifecell, то Ви маєте можливість поповнити рахунок, списавши кошти з балансу свого телефонного номера. Комісія при платежі відсутня. Пряме посилання на поповнення.

Платіж за допомогою системи City24

За допомогою платіжної системи City24, Ви можете оплачувати послуги Інтернету і Colocation як через широку термінальну мережу, так і за допомогою банківської картки. Детальніше на сайті city-24.com.ua. Пряме посилання на поповнення.

Оплата за допомогою терминалів ФК Сістема

Сплачуйте послуги Інтернет и Colocation через мережу терминалів Sistema.

Оплата за допомогою інтернет-карт

За допомогою інтернет-карти можна внести гроші на Ваш рахунок в будь-який зручний для Вас час, просто перебуваючи біля комп'ютера. Придбати наші інтернет-карти Ви можете у приміщенні офісу компанії "Дикий Сад". Інструкцію з використання карт дивіться на нашому сайті.